Святкування річниці серіалу «Friends»

Студенти СНУ ім. В. Даля різних спеціальностей та старший викладач, кандидат педагогічних наук, кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Ліна Бєловецька долучилися до святкування 25-ї річниці серіалу "Friends".

Провели заняття з розмовної англійської, переглядаючи найцікавіші епізоди серіалу та виконуючи завдання. Заспівали легендарну пісню "I'll be there for you", яку кожен може впізнати за першими акордами.  Спілкування тематикою серіалу було приємним і невимушеним. До кожного епізоду студентам був запропонований міні-словник зі словами і виразами, які зустрічались в епізоді. Відповідаючи на запитання і використовуючи нові слова у відповідях, студенти збагатили свій словниковий запас сучасними фразами та зворотами.

Як ви ще не дивилися цей серіал? Тоді у вас попереду море задоволення і веселощів. Хоча перший сезон вийшов на екрани в 1994 році, серіал не втратив актуальності і сьогодні. Він веселий і є одним з кращих неадаптованих матеріалів для вивчення англійської мови. Лексична насиченість бездоганнa, а серії досить короткі для комфортного вивчення мови.

Незважаючи на те, що серіал вимагає рівень знання мови Pre-Intermediate, Intermediate, його варто дивитися і тим, хто поки не може похвалитися таким високим рівнем.