Студенти-далівці побували у школі конвергентної журналістики в Одесі

Студенти СНУ ім. В. Даля спеціальності «Журналістика» Яна Романченко (2 курс) та Михайло Ткаченко (2 курс) факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки проходили навчання в Міжрегіональній школі конвергентної журналістики в Одесі, яку організувала Фундація «Суспільність».

Студенти дискутували з Олександром Ройтбурдом, директором Одеського художнього музею, про сучасне мистецтво та роль Одеси в культурному житті України. Під керівництвом незалежної продюсерки Олени Шахової працювали у групах над спільними медійними проектами. Говорили з медіа експертом Євгеном Поповим про особливості роботи на регіональному медійному ринку.

Разом з керівником програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна» Віталієм Морозом вчилися, як вберегтися від маніпуляцій у ЗМІ, та шукали шляхи монетизації роботи онлайн-медіа. З ведучим радіо НВ Дмитром Тузовим обговорювали виклики сучасної журналістики та сучасних медіаформатів. А також команди працювали над концепціями своїх проектів з незалежною продюсеркою Оленою Шаховою.

У фінальний день Школи зустрілися з головною редакторкою одеського онлайн-видання «Маяк» Анною Філімоновою та міжнародним оглядачем НВ Іваном Яковиною, щоб поговорити про виклики, нові формати та суспільну відповідальність журналіста. А також презентували тизери для проектів команд та вчилися мистецтву заголовків.