Далівська викладачка О. Смоліна – на Міжнародній конференції «Мистецька культура: історія, теорія, методологія»

Докторка культурології, професорка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Смоліна представила наш університет на VII Міжнародній науковій конференції «Мистецька культура: історія, теорія, методологія», яка проходила у Львові на базі Львівської національної наукової бібліотеки імені В. Стефаника.

О. Смоліна виступила з доповіддю «Війна на Донбасі очима художника (цикл живописних робіт Ф. І. Стегереску 2014-2018 рр.)». У доповіді був представлений мистецтвознавчий та культурологічний аналіз воєнного циклу робіт луганського художника Тудора Іона (Федора Івановича) Стегереску, та виявлено вплив безпосереднього переживання воєнних дій на тематику, зміст, художню мову та загальний  вектор творчості мистця.

Тема викликала зацікавленість учасників та схвальну оцінку присутніх і організаторів.