Круглий стіл «Паспорт безпеки України» у СНУ ім. В. Даля

У СНУ ім. В. Даля відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Луганський регіональний вимір» за участю Голови Представництва НАТО в Україні Александера Віннікова.

У заході також взяли участь директор громадської організації «Центр міжнародної безпеки» Валерій Кравченко, його перший заступник Андрій Каракуц, ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександр Рязанцев, директори інститутів і декани факультетів, викладачі й студенти університету.

Вже третій рік поспіль студенти та науковці СНУ ім. В. Даля беруть участь у дослідженнях, організатором яких виступає громадська організація «Центр міжнародної безпеки» у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Проект спрямований на вивчення актуальних загроз та психологічних драйверів населення в різних областях України, визначення специфічних проблем, які формують регіональне безпекове середовище.

Під час круглого столу були презентовані та обговорені результати вивчення регіональної ситуації в сфері безпеки Луганської області, яке здійснювалося на основі соціологічних досліджень та експертного опитування.