Спортивні новини

У СНУ ім. В. Даля пройшли спортивні змагання серед юнаків, присвячені 100-річчю університету та Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь юнаки юридичного факультету, навчально-наукового інституту транспорту і будівництва, факультету інженерії, факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, навчально-наукового інституту економіки і управління.

У програмі були спортивні естафети і товариська зустріч з міні-футболу між командами юридичного факультету та збірною командою факультету інженерії і навчально-наукового інституту транспорту і будівництва.

Змагання пройшли на високому рівні завдяки зусиллям організаторів: завкафедрою здоров’я людини та фізичного виховання Ю. Завацького, викладачів І. Янович, Н. Кривобогової, Н. Мірошникової, Д. Циганка, О. Лук’янюка, І. Сухенка, а також палкій підтримці вболівальників.