Студентка СНУ ім. В. Даля на Всеукраїнському форумі «Крим очима молоді»

Здобувачка вищої освіти за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Дар'я Пастушенко взяла участь у Всеукраїнському форумі «Крим очима молоді» у м. Києві.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Меджліс кримськотатарського народу, Всеукраїнський молодіжний центр.

Понад 140 молодих людей з усієї України та Криму активно обговорювали перспективи молоді в Україні та шляхи оптимізації роботи молодіжних рухів та організацій як важливих елементів громадянського суспільства.

Учасників форуму привітали голова Меджлісу Рефат Чубаров, голова комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях Дмитро Лубінець, ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін та сценарист, письменник, режисер Олег Сенцов.