Далівці створили атракцію для потенційних абітурієнтів

СНУ ім. В. Даля взяв участь в Першому обласному презентаційному форумі «Живи і працюй в Україні», який відбувся у Сєвєродонецьку в Льодовому палаці спорту.

На виставково-презентаційній локації університету студенти-волонтери проводили майстер-клас, роздавали рекламні матеріали, залучали школярів з усієї області привабливими макетами, винаходами, відеоматеріалами.

Організатор форуму – Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі, Японії, підтримки й участі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Луганського обласного центру зайнятості, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області. У роботі форуму взяв участь голова облдержадміністрації Віталій Комарницький.