Далівці на «Території здоров’я»

На спортивному майданчику університету викладачами кафедри здоров'я людини і фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля проведено спортивно-масовий захід до 100-річчя університету «Територія здоров'я».

Студенти мали можливість показати свою спритність та витривалість у конкурсах зі стрибків із скакалкою, стрибків у довжину з місця, у згинанні-розгинанні рук на паралельних брусах у юнаків і згинанні-розгинанні рук в упорі від лави у дівчат, підтягуванні та у штрафних кидках м'яча в баскетбольне кільце.

У цих спортивних конкурсах кращими стали:

• Згинання-розгинання рук на паралельних брусах: Павло Балачян, Олексій Семенченко, Дмитро Лисов.
  • Підтягування: Олексій Мишко, Олексій Семенченко, Давид Чернецький.
  • Штрафний кидок в баскетбольне кільце: Максим Лебедь, Богдан Тітов, Сергій Жолобов.
  • Згинання-розгинання рук в упорі від лави: Поліна Чала, Ліза Тремполець, Анна Амеліна.
  • Стрибки в довжину з місця: серед юнаків – Олег Бережний, Дмитро Мосейчук, Богдан Тітов; серед дівчат: Олександра Ганускова, Анна Качур, Анна Лащинина.
  • Стрибки зі скакалкою (30 секунд): юнаки Богдан Тітов, Дмитро Лисов, Максим Калиновський; серед дівчат: Анна Болгарова, Ліза Тремполец, Олександра Ганускова.

Після спортивних конкурсів викладачі провели майстер-класи із самооборони та встановлення туристичного намету. А закінчилося свято товариськими зустрічами між командами факультетів/інститутів університету з волейболу та футболу.

З метою пропаганди здорового способу життя і подальшої співпраці всі учасники заходу отримали сувеніри від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.