Новини спорту

У Льодовому палаці спорту відбувся відкритий турнір з волейболу серед дівчат. Участь у змаганнях брали команди Рубіжанського ДЮСШ «Зеніт», Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне), сєвєродонецької ДЮСШ № 4 та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Команда дівчат нашого університету, у складі якої грали Маргарита Сігіда, Софія Алєксєєва, Марія Горбань, Катерина Торжинська, Владислава Давиденко, Ольга Урбаліс та Владислава Чернишова, виборола друге місце.

Вітаємо дівчат та їхню тренерку, старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Наталію Кривобогову із здобутою срібною медаллю!