Студенти-далівці на міжнародному тренінгу із студентського самоврядування у м. Дніпрі

Студенти ННІ міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Світлана Ткаченко та Дмитро Семянистий (спеціальність «Германо-романська філологія та переклад»), Дар’я Пастушенко і Олександра Титаренко (спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії») взяли участь у тренінгу «Тандем-Партнерство Німеччина – Україна, академічне самоврядування», який проходив у м. Дніпрі на базі НТУ «Дніпровська політехніка».

На тренінгу студенти попрацювали у воркшопах, представили систему студентського самоврядування нашого університету та поспілкувалися зі студентами Дрезденського та Фрайбурзького університетів.