Студент СНУ ім. В. Даля відвідав майстер-клас «Аудіовізуальні медіа» у Львові

Студент ІІ курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Андрій Захарченко відвідав унікальні лекції швейцарського професора, керівника відділу «Аудіовізуальні медіа» Цюрихського університету мистецтв Мартіна Цимпера.

Майстер-клас відбувався в Українському католицькому університеті (м. Львів). Упродовж занять Мартін Цимпер продемонстрував техніку розбору сторітеллінгу на прикладі аналізу творчості Джозефа Рота, Біллі Уайлдера, Станіслава Лема, Мартіна Бубера та ін.

За два дні учасники майстер-класу дізнались про те, як будується сценарій фільму та реклами, як застосовувати принципи кіно для створення захоплюючої медіаісторії, а також яким чином отримати на їх створення грант.