До 100-річчя СНУ ім. В. Даля. День ННІ транспорту і будівництва

Наступного року Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначатиме сторіччя з дня заснування. Серед численних заходів, які заплановані, і вже проводяться до цієї урочистої дати, є і святкування Днів інститутів та факультетів.

«Першою ластівкою» у цьому починанні виступив Навчально-науковий інститут транспорту і будівництва. Студенти усіх курсів, викладачі інституту зібралися у святково оздобленій аудиторії навчального корпусу.

Директор інституту Сергій Кузьменко та очільники кафедр звернулися до студентів з привітальними промовами та нагородили кращих здобувачів вищої освіти почесними грамотами. Студенти, у свою чергу, вручили грамоти подяки викладачам.

На заході було підбито підсумки конкурсу на кращу емблему інституту. Не залишили присутніх байдужими пісні, танці та гумористичні сценки у виконанні інститутських талантів.