Далівські викладачі англійської мови на ІІІ Форумі «Реформування вищої освіти в Україні»

Доценти кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у ІІІ Форумі для викладачів англійської мови «Реформування вищої освіти в Україні», який провели представництво освітньої компанії Пірсон і міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн на базі Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ).

Грандіозний захід зібрав більше 1000 учасників з різних куточків України. На пленарному засіданні присутніх привітали ректор КНТЕУ проф. Анатолій Мазаракі, засновник та директор міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн Шон Харті, представник міжнародної освітньої компанії Пірсон з Польщі Агнешка Хибель-Шиманська, а також представники Міністерства освіти і науки України, Британської Ради в Україні, Інституту вищої освіти НАПН України.

Оскільки Форум був присвячений сучасним проблемам викладання англійської мови в контексті реформування системи вищої освіти, учасники  мали змогу прослухати надзвичайно цікаві та корисні доповіді від закордонних та українських методистів, присвячені організації ефективного освітнього середовища 21 століття, формування у студентів не лише англомовної компетенції, а й життєво важливих навичок для досягнення успіху в сучасному світі, а саме: вміння критично і креативно мислити, працювати в команді, налагоджувати ефективну комунікацію, зокрема у міжкультурному середовищі.

Творчі майстерні наступного дня були присвячені інтерактивним спеціалізованим сесіям, які підготували міжнародні експерти і викладачі ЗВО та мовних закладів України. Тематика творчих майстерень включала питання провідних методик викладання навичок читання, письма, говоріння, аудіювання, роботи з лексичним матеріалом, підготовки студентів до міжнародних іспитів, впровадження компетентісного підходу до викладання англійської мови, використання новітніх Інтернет-ресурсів.

Всі присутні відзначили надзвичайно високий рівень організації та проведення заходу, який, безумовно, став ще однією сходинкою на шляху особистісного та професійного розвитку всіх учасників Форуму.