Завкафедрою СНУ ім. В. Даля консультувала з українського правопису працівників суду

Завідувач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Галина Бондаренко на запрошення керівництва Луганського обласного окружного адміністративного суду провела з його співробітниками майстер-клас зі змін до українського правопису 2019 року.

Служителі феміди дізналися не лише про причини й характер нововведень до правописної конситутції, але й про особливості вживання змінених словоформ у офіційно-діловому стилі та нормативно-правових актах. Особливу увагу звернули на вибір варіанту написання в перехідний період упровадження нового правопису, який триватиме до 2024 року.

У планах співробітництва з Луганським обласним окружним адміністративним судом намічено підписання меморандуму з надання консультативних послуг викладачами кафедри з культури ділового мовлення та спілкування.