Змагання атлетів СНУ ім. В. Даля

Студенти з різних навчально-наукових інститутів і факультетів СНУ ім. В. Даля  взяли участь у змаганнях з жиму штанги лежачи, які відбулися у залі атлетичної гімнастики КДЮСШ №1 м. Сєвєродонецька. Атлети присвятили змагання 100-річчю університету.

Змагання проводилися з метою популяризації атлетичної гімнастики і здорового способу життя, а саме:

• підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності студентів;
  • здобуття студентами досвіду участі у змаганнях;
  • формування збірної команди студентів СНУ ім. В. Даля для участі у міських та обласних змаганнях з жиму штанги лежачи;
  • профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

Всі учасники виконували вправу – підняття штанги вагою, що дорівнює вазі спортсмена, одним заліковим підходом з максимально можливою кількістю повторень.

Переможцями змагань стали:

І місце – Микола Шелемін (група ЗЛ-17д, факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки);

ІІ місце – Ян Савицький (група АБС-18, навчально-науковий інститут транспорту і будівництва);

ІІІ місце – Владислав Гуртовий (група ГІР-18дс, факультет інженерії).

Переможців змагань нагороджено дипломами та медалями.