День факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки. Як це було

У СНУ ім. В. Даля відсвяткували День факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки. На свято, яке співпало зі Всесвітнім днем інформації, завітали студенти, викладачі і, звісно ж, майбутні абітурієнти – учні двох сєвєродонецьких шкіл і гості з Бахмута. Також в цей день народилась велика людина, блискучий оратор, літописець Іоан Золотоустий, який своєю діяльністю пропагував роль гуманітарних наук, вміння вести переговори та започаткував таке поняття як людська грамотність.

Декан факультету Олена Федорова у своєму привітальному слові зазначила, що студенти нашого університету дбають про майбутнє: постійно беруть участь у конференціях і всеукраїнських з’їздах, мають змогу проходити міжнародні стажування, вивчають іноземну мову, розвивають свої таланти і креативність.

Студенти факультету яскраво презентували увесь спектр 10 спеціальностей п’яти кафедр. Вперше факультет проводив унікальну інтелектуальну гру «Презентація досягнень». Гра ґрунтується на застосуванні гравцями трьох команд свого інтелекту або ерудиції та передбачає презентацію своїх прагнень і досягнень. Команди з промовистими назвами «Я – студент», «Я – учень», «Я -роботодавець» у яскравій формі продемонстрували те, що об’єднує і учнів, і студентів, і роботодавців. Всі учасники команд були нагороджені призами від Центру розвитку кар’єри університету.

Порадували присутніх і музичні номери, підготовлені студентами факультету.