Далівчанка взяла участь у міжнародній конференції

Олександра Ситькова, студентка СНУ ім. В. Даля, виступила на четвертій міжнародній конференції «Scientific Research Priorities: theoretical and practical value», яка проводилася у м. Новий Сонч, Польща. Тема доповіді – «Мова ворожнечі в українському медіа-просторі: стан дослідження, періодизація».

На відповідній секції конференції також обговорювались проблеми глобалізації української літератури, діджиталізації освітнього процесу, управління освітніми закладами та нових тенденцій в освіті. У заході брали участь представники українських, польських, білоруських та казахстанських вишів.

Wyższa szkoła biznesu National-Louis University – американо-польський університет, де готують спеціалістів з менеджменту, IT-технологій та психології. Навчальний процес у ньому ведеться англійською мовою, випускники отримують європейський та американський дипломи.

Даріуш Возняк, ректор WSB-NLU, та Олександра Ситькова