Майбутні журналісти на прес-турі у Києві

Студенти третього курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Владислав Бахмут та Вікторія Бєкєтова взяли участь у дводенному прес-турі до міста Києва.

В перший день прес-туру для учасників провели оглядову екскурсію столицею України, було проведено два тренінги: «Тренінг з фактчекінгу від StopFake», в якому тренером виступив аналітик StopFake та журналіст «Радіо Свобода» Артем Лаптієв та тренінг «Лайфхаки роботи у соціальних мережах та візуалізації контенту», який провела координаторка соціальних медіа УКМЦ DOBRE Ольга Ткаченко.

Наступного дня Артем Жуков, фахівець з комунікацій та редактор Uchoose, провів для майбутніх журналістів майстер-клас з критичного мислення. Також студенти відвідали редакцію «UA: Українське радіо» та музей українського радіо.

Прес-тур, в якому взяли участь студенти з п’яти міст нашої країни, організував Український кризовий медіа центр.