Юні далівські психологи пройшли «Маршрутом безпеки»

Здобувачі вищої освіти другого курсу освітньої програми  053 Психологія факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (випускова кафедра психології та соціології) провели для першокурсників цієї ж освітньої програми інтерактивну гру-тренінг «Маршрут безпеки», присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та Всесвітньому дню волонтера.

Гра включала в себе 5 станцій:

1 станція: «Шляхи передачі ВІЛ»

2 станція: «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді»

3 станція: «Поруч з тобою»

4 станція: «Твоє життя – твій вибір»

5 станція: «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».

Мета заходу полягала в тому, щоб розвіяти міфи та розповісти сучасні факти про ВІЛ/СНІД та ІПСШ; довести до молодого покоління постулат, що «Здоров'я у людини одне! Тільки ТИ повинен дбати про себе!»

Завдяки дискусії із однолітками було поглиблено знання, як протистояти негативному впливу соціуму, який може призвести до відповідних негативних наслідків. Кожна особистість має змогу самостійно сформувати відповідні навички, які сприяють свідомому вибору здорової та безпечної поведінки.