Далівка представила університет на Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

Олена Козьменко, доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля, була запрошена представити наш університет на Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» у м. Києві.

Форум є першим у серії заходів нової трирічної програми, спрямованої на підвищення якості викладання у вищій освіті України. Участь у цьому заході взяли представники закладів вищої освіти з різних куточків України. Організаторами виступили Британська Рада в Україні, Інститут вищої освіти НАПН України та Advance HE (Велика Британія) за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Під час роботи форуму було представлено багато цікавих доповідей з питань професійного розвитку викладачів в Україні, обговорено стан і потреби національної політики з цього питання, окреслено перспективні напрямки. Британські колеги поділилися досвідом щодо вдосконалення викладання у вищій освіті.

Наприкінці форуму Британська Рада представила нову Програму, спрямовану на розвиток досконалості викладання і навчання у вищій освіті України, реалізація якої відбуватиметься протягом 2019-2022 років. Під час форуму була онлайн-трансляція, і всі бажаючі можуть її переглянути за посиланням.

З питаннями щодо участі у новому проекті від нашого університету можна звертатися до Олени Козьменко за адресою olena_kozmenko@ukr.net