Студенти-майбутні архітектори СНУ ім. В. Даля перемогли у конкурсі

Старший викладач кафедри «Архітектура і містобудування» Ольга Тєлушкіна, завідувач кафедри Сергій Симонов і студенти третього курсу ННІ транспорту і будівництва взяли участь у конференції «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти», яка проводилась у Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка.

Конференція складалася з трьох частин:

• теоретична,
  • практична – конкурс архітектурного рисунку "КАР-2019",
  • пленер «Лінії міста».

Конкурс проводився у двох номінаціях: «Архітектурна фантазія» і «Рисунок/етюд з натури». 338 учасників з п'яти країн, які представили 420 робіт. Кафедра «Архітектури і містобудування» була представлена 6 роботами студентів третього й четвертого курсів, по три у кожній з номінацій.

У номінації «Архітектурна фантазія» переміг студент АБС-17 Олексій Мозговий з роботою під назвою «Краса потребує жертв…» У номінації «Рисунок/етюд з натури» перемогла студентка АБС-17 Ольга Дахно з роботою «Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, м. Сєвєродонецьк», також у цій номінації призові місця посіли студентка АБС-16 Дар'я Даниленко (робота «Зимовий настрій») і та студентка АБС-17 Тетяна Мінько (робота  «Палац культури хіміків, м. Сєвєродонецьк»).