День факультету інформаційних технологій та електроніки

Факультет інформаційних технологій та електроніки у межах святкування Дня факультету, присвяченого сторіччю СНУ ім. В. Даля, провів низку цікавих заходів.

На V регіональному форумі «ІТ-ідея» студенти представили свої дослідницькі проекти і стартап-ідеї, пов'язані з розробкою та використанням ІТ-технологій у різних сферах і додатках. Серед проектів були відеоігри, мобільні додатки різного спрямування, рюкзак з дисплеєм, портативна систему штучної вентиляції легень, та інші сміливі ідеї.

У інноваційній майстерні Fabrication Laboratory було проведено екскурсію для учнів шостого класу Сєвєродонецького НВК. Дітям розповіли про те, як було задумано та створено FabLab, продемонстрували, як працюють цифрові інструменти виробництва (3D-принтери, лазерний та вініловий різаки), а на прощання школярі отримали пам’ятні подарунки.

А студентською радою факультету у цей день було організовано та проведено кібертурнір з комп'ютерної гри «Naruto Ultimate Ninja Storm 4». Переможцем став студент групи КІ-17д Дмитро Кулаков.