День юридичного факультету

День юридичного факультету СНУ ім. В. Даля відбувся у рамках заходів до Міжнародного дня боротьби з корупцією, організованих Програмою ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP). Організатори заходу підготували для гостей – учнів шкіл Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної – корисні та цікаві лекції, дискусії, пізнавальні тренінги та ігри, а також можливість взяти участь у квесті «Кейс Ла Пас».

Увесь порядок денний Дня факультету був присвячений основній темі – популяризації боротьби з корупцією.

Також майбутнім студентам цікаво було познайомитися з техніко-криміналістичним забезпеченням документування корупційних правопорушень на тренінгу, який провели експерти-криміналісти Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.