Конференція у ННІ міжнародних відносин до сторіччя СНУ ім. В. Даля

У навчально-науковому інституті міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація», присвячена 100-річчю університету.

В роботі конференції взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, студенти з України, США, Швейцарії, Туркменістану, Китаю.

Пленарне засідання відкрив директор ННІМВ, доктор технічних наук, доцент Олексій Целіщев, який привітав присутніх і побажав наукових досягнень.

З привітанням до учасників та гостей конференції звернулися ректор СНУ ім. В. Даля, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян; заступник директора Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації,  начальник управління міжнародної технічної допомоги, європейської інтеграції та інвестиційної діяльності Михайло Снопенко; головний спеціаліст відділу МДТ та європейської інтеграції управління МТД, європейської інтеграції та інвестиційної діяльності Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації Євгеній Целіщев.

На пленарному засіданні виступили з доповідями і презентували наукові здобутки провідні науковці ННІМВ. Доктор економічних наук, доцент Юрій Д’яченко виступив з актуальною доповіддю щодо когнітивного підходу до управління підприємством та методів інформаційної війни.

Кандидат філологічних наук, доцент Наталя Рудницька доповіла про зв’язок перекладу та ідеології за радянських та пострадянських часів.

Кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Крсєк виступила з доповіддю про особливості іншомовної освіти в США дітей, для яких англійська мова не є рідною.

Доктор політичних наук, доцент Олена Балацька презентувала доповідь про ціннісно-культурні підґрунтя сучасного політичного насилля, в тому числі й в міжнародному інформаційному просторі.

Інші проблеми міжнародної економіки, питання діяльності підприємств, розвитку туризму і сфери послуг в умовах глобалізації та євроінтеграції, перспектив розвитку світового політичного процесу, перекладу, мови і літератури та міжкультурної комунікації було обговорено на секційних засіданнях.