Майбутні науковці університету спілкувалися з практиками

У СНУ ім. В. Даля відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Майбутній науковець – 2019». Із тезами доповідей наукових робіт виступили молоді науковці університету, а також їхні колеги – представники підприємств регіону. Дистанційно свої роботи презентували науковці декількох університетів України, Китаю та Туркменістану.

Цього року вперше під час конференції відбулась робота секції «Медичні та фармацевтичні науки». Збільшення кількості учасників та різноманіття наукових тем є гарним показником, що свідчить про популяризацію наукового мислення серед молоді.

Низку робіт молодих науковців було присвячено впливу діяльності СНУ ім. В. Даля на розвиток Луганської області, бо цього року «Майбутній науковець» проводиться під егідою святкування 100-річчя університету.