Далівці отримали ще один мультихаб

У СНУ імВ. Даля відбулось відкриття діалогової платформи – Мультихабу BlueLab, зробленого за підтримки агентства ООН у справах біженців.

У заході взяли участь ректор університету Ольга Поркуян, представники Агентства ООН у справах біженців Святослав Савчук і Артем Кушелєв, радник ПРООН з питань примирення і соціального єднання Ганна Борова, Студентська рада СНУ ім. В. Даля, студенти і викладачі.

Також був запрошений Голова Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Очільник області запропонував зробити альтернативну молодіжну обласну для тих молодих людей, які хочуть відчути, що таке державна служба. Це дозволить почути нові ідеї стосовно управлінських рішень, які, можливо, лежать на поверхні.

Пропозиція Сергія Гайдая знайшла підтримку у присутніх, тож молодіжна облдержадміністрація може запрацювати вже з початку нового року.

Студенти зі свого боку запропонували долучитися до створення студентського центру, в якому б збиралась креативна молодь з усієї країни та обмінювалась ідеями молодіжного бізнес-інкубатору. Пропозиція була сприйнята очільником області позитивно.