Тенденції сучасного мистецтва вивчали майбутні архітектори

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля – студенти першого та третього курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (завідувач кафедри, к.т.н. Сергій Симонов) відвідали Сєвєродонецьку галерею мистецтв. Адже майбутні архітектори не лише виконують проекти архітектурних об’єктів, а й ґрунтовно займаються малюнком та живописом, про що свідчать, зокрема, їхні недавні перемоги у всеукраїнських конкурсах з живопису.

Професор кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності юридичного факультету, доктор культурології Ольга Смоліна провела для майбутніх архітекторів лекцію про основні напрями та тенденції в сучасному мистецтві, вплив яких можна прослідкувати в тому чисті й у роботах художників нашого регіону. Крім того здобувачі мали нагоду познайомилися з творами майстрів декоративно-прикладного мистецтва, а також з тематичною експозицією «У нас зима», що розміщена в другій залі галереї.

Попереду на студентів чекає велика робота та цікавий проект, адже була досягнута попередня домовленість щодо виставки творчих робіт студенів та викладачів кафедри архітектури та містобудування в залах Сєвєродонецької галереї мистецтв.