Людина з інвалідністю – про людей з інвалідністю

Здобувач вищої освіти кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Катерина Сотнікова провела лекцію-семінар в межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Тема її виступу «Права людини з обмеженими фізичними можливостями».

Учасниками лекції семінару були здобувачі вищої освіти спеціальностей: 053 «Психологія/Практична психологія»; 231 «Соціальна робота»;  073 «Менеджмент/Управління соціальним закладом».  Особливу увагу Катерина приділила використанню тих чи інших виразів, слів,  які можуть порушувати права таких людей, чи навіть ображати їх.

Крім того, Катерина Сотнікова акцентувала увагу учасників заходу на тому, що у кожного представника/представниці такої групи своє особисте життя, власний унікальний досвід, якого найчастіше може не бути в іншої людини з подібними порушеннями. Тому не варто спосіб життя, різні обставини та випадки однієї людини вважати характерними для всієї групи.

Катерина Сотнікова  довела здобувачам вищої освіти найважливіше – треба пам’ятати, що кожна людина з інвалідністю – це така ж людина, як і без інвалідності.