СНУ ім. В. Даля запросив у гості майбутніх студентів

День відкритих дверей відбувся в університеті у суботу екзаменаційного тижня. Вони зустрілися в начальному корпусі – заклопотані досвідчені студенти, майбутні абітурієнти і далівці, які на чолі з ректором СНУ ім. В. Даля Ольгою Поркуян підготували і провели дуже корисну зустріч.

Запрошені учасники заходу з цікавістю вислухали настанови щодо майбутньої вступної кампанії, отримали відповіді на запитання, поспілкувалися з керівництвом тих навчально-наукових інститутів і факультетів, куди мають намір поступати.

Усі присутні взяли участь у розіграші лотереї – переможці отримали набори брендової сувенірної продукції. А решта також ще мають можливість отримати університетські сувеніри, бо конкурс триває. Умови – на офіційній сторінці університету в Instagram.