Мобільний студентський квиток для далівців

Цього року у СНУ ім. В. Даля реалізовано проект «Електронний мобільний студентський квиток». Університет впровадив його у співпраці з ПриватБанком, за погодженням з Міністерством освіти й науки України.

Мобільний студентський квиток являє собою додаток для смартфону, який надає здобувачеві вищої освіти можливість перевіряти актуальний розклад занять, отримувати повідомлення у випадку змін у розкладі, купувати пільгові квитки на потяг, не звертаючись до залізничних кас.

Для використання студентського квитка у мобільній формі у студента має бути смартфон, номер якого є фінансовим номером, зареєстрованим у Приватбанку (іншими словами, є картка Приватбанку, звичайна або віртуальна); встановлений додаток Privat24; номер студентського квитка.

На сьогоднішній день використовувати мобільні студентські квитки мають змогу 1480 студентів-далівців.

Більш докладну інформацію про використання квитка дивіться за посиланням.