Далівці взяли участь у семінарі для переміщених університетів

Ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян, заступник директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту економіки та управління, д.е.н., доцент Євген Івченко і помічник ректора Володимир Ноженко взяли участь у семінарі «ФАНДРАЙЗИНГ ТА ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДОЮ», який відбувся в Українському католицькому університеті (УКУ), м. Львів, за Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

На семінарі відбулося представлення і обговорення результатів SWOT-аналізу, проектів візії та місії переміщених університетів. Про результати моніторингу переміщених ЗВО  розповів генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

На фото: Володимир Ноженко, Євген Івченко, Олег Шаров, Ольга Поркуян і Тарас Фініков

Також в програмі семінару відбувалися обговорення за темами:

• Досвід формування, впровадження і перегляду стратегії переміщеного ЗВО;
  • Застосування сучасних інформаційних технологій для створення інноваційного університету;
  • Особливості та навички фандрайзингу для розвитку ЗВО;
  • Способи мобілізації громади та залучення ресурсів;
  • Налагодження ефективної взаємодії ЗВО з працедавцями.