Далівка відвідала тренінг в Естонії

Начальник відділу міжнародних проектів і програм Олена Середіна взяла  участь у тренінгу для викладачів та координаторів програми Access з України, Естонії, Грузії, Азербайджану, Білорусі та Росії, який проходив в м. Нарва, Естонія.

Тренінг складався з інтенсивних воркшопів стосовно методології TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) – програма навчання та сертифікації викладачів англійської мови  для студентів віком 13-18 років.

Організатори заходу: Посольство США в Україні, Посольство США в Естонії, організація PH International, м. Таллінн.

Актуальну тему тренінгу розпочали Девід Херман, професор Державного университету м. Вашингтон та Лара Хафмен – тренер вчителів англійської мови при відділі освіти та преси Посольства США в Естонії.

Усі разом – організатори, професійні викладачі, волонтери Корпусу миру США, учасники – створили мовне середовище, в якому хотілося працювати, творити, навчатися.