Далівці взяли участь у Зимовій школі урбаністики

Студенти кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування СНУ ім. В. Даля Влад Вітковський і Тетяна Фролова взяли участь у Зимовій школі урбаністики, яка відбулася у Луцькому національному технічному університеті.

Студенти та їхні наукові керівники плідно працювали впродовж шести днів у групах, кожна з яких відповідала за певний напрямок роботи. Зокрема, вони готували проєкти функціонального зонування центральної частини Луцька, удосконалення його благоустрою та пішохідних екскурсійних маршрутів, оптимізації вулично-дорожньої мережі та маршрутів громадського транспорту, аналізу історико-архітектурних будівель та створення велобану на околицях міста.

Разом із молоддю працювали над реалізацією проектів декан факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури Алірза Мамедов та віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі Торальф Вайзе (Німеччина).

Варто додати, що Зимова школа урбаністики відбувається в Україні уже всьоме. Організаторами Школи виступили факультет архітектури, будівництва та дизайну Луцького НТУ спільно з факультетом урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури, за підтримки Фонду Ебергарда Шьока (Німеччина).