Майбутні журналісти досліджували інформаційний простір України

На кафедрі української філології та журналістики відбулася традиційна ІІІ студентська наукова конференція, присвячена дослідженню інформаційного простору нашої країни. Учасники – студенти 1–4 курсів спеціальності  «Журналістика» Є. Бережна, О. Булмак, І. Волошин, А. Гречкіна, А. Захарченко, С. Мухіна, Я. Романченко, О. Ситькова, М. Ткаченко та ін.

Кожен з учасників конференції підготував власні наукові розвідки у тісній співпраці із науковими керівниками – доцентами Іриною Кошман і Оленою Кравченко.

Здобувачі вищої освіти презентували власні доповіді про новини в інформаційному просторі України. Учасники проаналізували контент випусків служб новин найрізноманітніших українських ЗМІ, обговорили сучасні масово-комунікаційні процеси та прослідкували за наявними тенденціями вітчизняного інформаційного поля.