Майбутнім реабілітологам – про інваспорт

На кафедрі здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки відбулася зустріч студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» з представниками Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету  України. Захід проведено з метою ознайомлення з новітніми методиками фізичної реабілітації людей з особливими потребами через заняття спортом.

Про складний шлях своїх вихованців-чемпіонів  розповів старший тренер збірної області з плавання  інвалідів Олексій Ганусенко. Студенти дізналися, як допомогти дітям з  інвалідністю повірити в себе, спробувати подолати свою недугу, навчитися реалізовувати  в життя свої мрії, незважаючи на фізичні особливості.

Про найпрестижніші міжнародні спортивні змагання для людей з інвалідністю, Параолімпійські та Дефлімпійські Ігри, про видатних спортсменів Луганщини з числа людей з  інвалідністю, їхні досягнення на міжнародній спортивній арені розповів директор Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Юрій Кравченко.

Студенти мали змогу дізнатися і про діяльність обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів, відділення якої функціонують у містах і районах області,  про доступність спортивних споруд регіону до занять фізичною культурою людей з  інвалідністю.