Переможці 1-го етапу студентської олімпіади

У СНУ ім. В. Даля, на кафедрі «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» традиційно відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)» 2019/2020 навчального року.

Змагались у своїх знаннях ЗВО ІІІ-IV курсів освітнього ступеню «Бакалавр» та І курсу освітнього ступеню «Магістр». Усі студенти показали високі знання та готовність застосовувати їх на практиці. За результатами напруженої боротьби переможцями стали:

І місцеАнна Грачова, ЗВО І курсу ОС «Магістр» за спеціальністю 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», група ОПЗТ-19дм;

ІІ місцеЮрій Кльоц, ЗВО IV курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» та Антон Штиков, ЗВО IV курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»;

ІІІ місцеСергій Пшеничний, ЗВО ІІІ курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

ЗВО-переможці першого етапу представлятимуть наш виш у другому етапі олімпіади, який відбудеться 7-9 квітня 2020 року на базі Дніпровсього національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна у місті Дніпро.

Організаційний комітет, завідувачка кафедри, доктор технічних наук, професорка Наталія Чернецька-Білецька та викладачі щиро вітають переможців та бажають нових перемог!

Докладніше читайте: http://lubrt.snu.edu.ua/?p=867.