Вельмишановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що 10 квітня 2020 року о 12.00 у конференц-залі головного корпусу (ауд. 227 ГК) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України (м. Сєвєродонецьк), з нагоди 100-річчя університету, відбудеться XIV Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства».

Мета конференції полягає у поширенні гендерних знань як стратегічного напрямку державної гендерної політики, впровадження ґендерно чутливого підходу у сферу гуманітарного знання.

На конференції передбачається розглянути широкий спектр проблем за такими напрямками:

• стратегія впровадження гендерних досліджень у систему вищої освіти;
  • гендерна ідентичність та права людини: психологічний аспект;
  • гендерний аспект економічних відносин;
  • гендерна соціалізація та ідентичність;
  • гендерні аспекти соціальної політики в умовах трансформації суспільства;
  • жінка в політиці та управлінні;
  • гендерні аспекти міжособистісних стосунків та сімейного життя;
  • трансляція гендерних стереотипів в засобах масової інформації;
  • психологічні технології щодо профілактики гендерного насильства;
  • проблеми чоловіків в руслі соціально-психологічних проблем сучасності;
  • психологічна допомога при вирішенні проблем статі та гендеру.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів, викладачі та науковці, випускники різних років, практичні діячі, активісти гендерних, жіночих, молодіжних, громадських організацій, об’єднань, товариств, та всі зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Планується проведення майстер-класів.

Форма участі: очна, заочна (дистанційна).

Учасники конференції отримають програму та збірник матеріалів конференції.

Проїзд, проживання і харчування – за рахунок учасників конференції.

Заяви про участь та тези доповідей приймаються до 1 березня 2020 року на адресу електронної пошти lev0507303039@gmail.com

Адреса оргкомітету: кафедра психології та соціології Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, 93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59-а, ауд. 328 головного корпусу.

З організаційних питань звертатись до організаторів конференції:

Бохонкова Юлія Олександрівна – 050-730-30-39 (lev0507303039@gmail.com);

Лосієвська Ольга Геннадіївна – 066-510-38-85 (infinity88lug@gmail.com );

Кобиляцька Марина Вікторівна – 066-032-93-95 (marina_k2911@ukr.net ).

Сербін Юрій Вікторович – 050-989-47-27 (2000serbin@gmail.com ).