Print

Майбутні далівці переймаються вступною кампанією 2020

 

Під час карантину Приймальна комісія СНУ ім. В. Даля  та відділ профорієнтації студентів працюють  дистанційно.

Як розповіла начальник відділу профорієнтації студентів Тетяна Лук’янюк, консультації з питань вступу відбуваються онлайн і за телефоном. За два місяці карантину на телефон Приймальної комісії надійшло понад 238 дзвінків, з них  майже 100 –  з окупованої частини Донбасу (Луганськ, Алчевськ, Лутугине, Перевальськ, Кадіївка (Стаханов), Горлівка, Сніжне, Торез, Сорокине (Краснодон), Первомайськ). Майбутніх здобувачів вищої освіти та їхніх батьків цікавить: процедура вступу на навчання, спеціальності нашого університету, вартість навчання, строки прийому документів, особливості вступу пільгових категорій (учасники бойових дій, сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, інваліди тощо), реєстрація на ЗНО в магістратуру.

Тетяна Лук'янюк

Абітурієнти з тимчасово непідконтрольних уряду України територій Донбасу  запитують про вступ до СНУ ім. В. Даля через освітній центр «Донбас – Україна»: чи не змінилась процедура вступу, строки прийому документів, які спеціальності користуються підтримкою держави, тобто  мають більшу кількість місць державного замовлення, який розмір має академічна стипендія, чи є можливість отримувати соціальну стипендію, про поселення у гуртожиток.

Михайло Мирошнік

 Вступ через освітній центр «Донбас – Україна» цікавить і вступників з так званої лінії зіткнення, тобто населених пунктів Луганської та Донецької областей, які є у Переліку  населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільного освітнього процесу. Вони мають можливість вступити до університету як за результатами ЗНО, так і за вступними іспитами. Окрім однотипних запитань, є і такі, що потребують особливої уваги, – розповідає Тетяна Борисівна. Наприклад, звернення хлопця-сироти з непідконтрольної території. У дитини така ситуація з документами, що він може перетинати КПП тільки з допомогою представників ОБСЄ.

Євген Мазнєв

Як розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Євген Мазнєв, майбутні абітурієнти звертаються постійно і отримають усю необхідну інформацію.