Далівці успішно виступили на міжнародній науковій конференції

Представники кафедри комп’ютерних наук та інженерії СНУ ім. В. Даля взяли участь у XI Міжнародній науковій конференції «Dependable systems, services and technologies – DeSSerT 2020», яка цього року була організована представниками Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Захід відбувався у дистанційній формі завдяки Google Meet.

Мова – англійська.

Назва секції – Artificial Intelligence, Control and Decision Making in Dependable Computing.

Марина Деркач, к.т.н., доцент, виступила з доповіддю «Obstacle Avoidance Algorithm for Small Autonomous Mobile Robot Equipped with Ultrasonic Sensors» (Алгоритм обходу перешкоди для невеликого автономного мобільного робота, оснащеного ультразвуковими датчиками). Доповідь була підготовлена у співавторстві з д.т.н., професором Інною Скаргою-Бандуровою і студентом 1-го курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Данилом Матюком.

За результатами участі у конференції Марина Деркач отримала сертифікат за кращу доповідь.