Print

Далівці вшанували пам’ять легендарного комбата

 

Луганщина – в жалобі. Сьогодні відбулося прощання з командиром батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» полковником поліції Сергієм Леонідовичем Губановим. Сергій Губанов отримав смертельні поранення під час виконання службових обов’язків поблизу села Трьохізбенка. Разом з ним постраждали троє його підлеглих.  Героя вшанували побратими, працівники силових відомств, керівники міста і області, рідні і вдячні мешканці Луганщини.

Сергій Леонідович з початку російської збройної агресії проти України був одним з тих луганських міліціонерів, які весною 2014-го не зрадили присязі на вірність Україні, воював за неї, брав участь у звільненні від незаконних збройних формувань Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, як очільник батальйону «Луганськ-1» керував патрулюванням території, прилеглої до лінії розмежування, антидиверсійною діяльністю.

За визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України Сергій Леонідович Губанов був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького.

Президент Володимир Зеленський присвоїв полковнику поліції Сергію Губанову звання Героя України з врученням ордена Золота Зірка посмертно. Нагороду отримала дружина.