Студенти інженерних спеціальностей отримають сучасні комп’ютерні лабораторії

Поміж СНУ ім. В. Даля та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» підписано угоду, за якою університет отримає грант на понад 162 тис. доларів. Назва гранту «Модернізація інженерної освіти для підтримки конкурентоспроможності промисловості Луганської області». Він розрахований на рік, і за цей час на факультеті інженерії буде створено та впроваджено в навчальний процес дві комп’ютерні лабораторії: МехЛаб – для студентів спеціальностей 131 – прикладна механіка та 133 – галузеве машинобудування та ХімЛаб – для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія.

Для ефективної роботи із сучасним програмним забезпеченням CREO та Ansys, що буде встановлено в МехЛаб, викладачі кафедри машинобудування та прикладної механіки вже пройшли цикл тренінгів, який організував Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» та готові до негайного впровадження даного софту в навчальний процес.

Для опанування програм BiTech та AssisstantBuild, що будуть встановлені в ХімЛаб, Проєкт «Економічна підтримка Східної України» закупить навчальні курси для викладачів у місцевої інженерної компанії «Хімпроєкт», яка є розробником програмного забезпечення AssistantBuild та BiTech. Після проходження курсів викладачі кафедри хімічної інженерії та екології матимуть можливість адаптувати навчальні програми для студентів.  Підприємство «Хімпроєкт» також розробить навчальні моделі виробничих хіміко-технологічних процесів та допоможе із їх впровадженням в навчальний процес студентів.

Доступ до сучасного комп’ютерного обладнання та інженерного софту вже в цьому році зможуть отримати понад 150 студентів та викладачів факультету інженерії.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого СНУ ім. В. Даля в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.