У Сєвєродонецьку відбулися Дні кар’єри ЄС

Інформаційний центр Представництва Європейського Союзу в Україні в Луганській області, який діє на базі СНУ ім. В. Даля, запросив молодь, студентів, громадських діячів, підприємців, державних службовців, журналістів взяти участь у онлайн Днях кар’єри ЄС, що відбувалися в м. Сєвєродонецьку протягом двох днів.

В перший день учасників привітала і побажала плідної праці ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян. У панельній дискусії взяли участь наступні спікери:

• Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні
  • Альона Федорова, деканеса факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля
  • Сергій Болотський, директор Луганського обласного центру зайнятості
  • Валентина Колесник, заступниця директора Департаменту – начальниця управління міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації
  • Вікторія Тютюнник, заступниця начальника відділу зовнішніх зносин управління міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації
  • Майа Берідзе, учасниця Програми обміну MOBILITY DIRECT 2016,30 сесія EU STUDY DAYS,  м.Сєвєродонецьк
  • Рената Мехрабова, випускниця EU Study Days і Школи Лідерства від Fulbright, учасниця міжнародного проєкту "Розвиток лідерського потенціалу університетів України".

На другий день відбулися тренінги soft skills:

Тренерка Валентина Колесник – заступник директора Департаменту – начальник управління міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації

Тренерка Рената Мехрабова, випускниця СНУ ім. В. Даля, EU Study Days і Школи Лідерства від Fulbright, учасниця міжнародного проєкту "Розвиток лідерського потенціалу університетів України", в ході якого відвідала Кембриджський університет та виступала в Парламенті (Великобританія). Учасниця міжнародного проєкту "Let's break stereotypes" у Любліні (Польща). Мала Президентську стипендію за високі досягнення у навчанні та активній участі у житті університету.

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Під час заходу гості дізнаються про: сучасні тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Організатор заходу у Сєвєродонецьку – Ірина Дойшле, координаторка Інформаційного Центру ЄС в м. Сєвєродонецьк при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.