Сесія у дистанційній формі

У СНУ ім. В. Даля розпочалася екзаменаційна сесія, яка триватиме до 27 червня. Заліки і іспити складають здобувачі вищої освіти 1-3 курсів. Студенти спеціальності «Право»  першого курсу магістратури захищають курсові роботи.

Інна Семененко, д.е.н., професор кафедри економіки і підприємництва приймає іспит з дисципліни «Грандрайтинг и фандрайзинг». Кількість студентів – 5. Іспит проходить через платформу онлайн-спілкування Zoom. Студенти виконують тестування, а через конференц-зв’язок можуть задавати запитання. Іспит розраховано на одну пару. Студенти, виконавши тестування, також мають відповісти на додаткові запитання викладача.

Володимир Грицюк, к.т.н., доцент кафедри електричної інженерії розповів, як відбувається іспит з дисципліни «Електричні машини»:

«Сесія проходить у дистанційній формі з дотриманням процедури ідентифікації особи. Студент має перебувати у приміщенні один та перед екзаменом показати кімнату, аби це підтвердити. Під час іспиту студенту заборонено користуватися підручниками, он-лайн ресурсами чи іншими підручними матеріалами. Складання іспиту проходить через інcтрумент для зв’язку Skype один на один зі студентом, аби мінімізувати можливість несамостійної роботи. Іспит з дисципліни «Електричні машини» проходить у двох групах з кількістю студентів близько 50. Тестування відбувається у системі дистанційного навчання Moodle з обмеженням часу 20 хвилин. Результати перевіряються після завершення іспиту в електронному кабінеті на сайті електронного кампусу. Часу на іспит у дистанційній формі витрачається стільки ж, якби це був іспит офлайн».

А у студентів 4-го курсу з 15 червня і до кінця місяця проходитиме захист дипломних робіт та/або складання державного іспиту.