Навчаючись вчимо

Науково-педагогічні працівники Кафедри економіки і підприємництва Вікторія Вахлакова, Олена Овєчкіна, Марина Касаткіна, Ольга Маслош, а також  доцент Кафедри хімії і охорони праці Ольга Захарова взяли участь у проекті «Академічна мобільність та науково-дослідницьке стажування “Міжнародні проекти: написання, аплікування, управління та звітність» в період з січня по травень 2020 року. Організаторами заходу виступили  Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS) (м. Лодзь, Польща) та Католицьким Університетом в Ружомберку (Словаччина).

За час карантину ефективно підвищила свою кваліфікацію, отримала нові навички та знання як викладачка-науковець та громадський діяч завідувачка Кафедри конституційного права Галина Татаренко. Галина Вікторівна отримала:

1. Свідоцтво «Системи управління якістю за ДСТ ISO 9001:2015. Внутрішній аудит»
  2. Сертифікат стажування «Післядипломна освіта для науково-викладацького складу з України»  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  3. Сертифікат участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції аспірантів, студентів, науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» (юридичний факультет  СНУ В. Даля)
  4. Сертифікат курсу «Соціальна згуртованість та зниження конфліктність в громадах»
  5. Сертифікат курсу «Про гендер простою мовою для громад»
  6. Сертифікат від Prometheus курсу «Захист прав людей з інвалідністю»
  7. Сертифікат курсу «Інформаційні компанії»
  8. Сертифікат  курсу «Основи дистанційного навчання» від ПЛНД НТУ ХПІ
  9. Сертифікат «Проектний підхід та міжсекторальна співпраця в діяльності сучасного закладу освіти, ОТГ та АРР» від ГО «Асоціація Проектних Менеджерів України» під патронатом Університету суспільних наук у м. Лодзь, Польща
  10. Онлайн-тренінг «Як в умовах карантину громадській організації забезпечити роботу та надання послуг населенню»

Каміла Абузарова, фахівець відділу по зв’язкам з громадськістю, успішно завершила курси з графічного дизайну у школі «Baza Design Studio». За час навчання освоїла такі модулі: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, брендування та основи професії.

«Курси почалися ще до оголошення карантину, але продовжувати їх та завершувати довелося вже в інших умовах, – розповідає Каміла. – Спочатку було не зрозуміло, як все відбуватиметься, адже схема навчання передбачає безперервну допомогу викладача. Але за допомогою платформи онлайн-спілкування Zoom нам це вдалося: ми все бачили, чули, а якщо при виконанні самостійного завдання виникали запитання чи труднощі, то викладач мала змогу показати все на моєму екрані ноутбука. Важливим також є те, що нові знання я могла одразу ж використовувати на практиці при створенні банерів, постерів, іншої друкованої продукції для університету. До речі, випускною роботою я обрала розробку макету рекламного проспекту для нашої альма-матер. Презентація пройшла успішно та була зарахована як екзаменаційна робота».