Наш студент отримав 100-відсотковий кешбек

Першокурсник кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Дмитро Помогайбо став переможцем акції Кешбек студентський, яку провели ПриватБанк спільно з МПС Visa з 25 квітня по 25 травня 2020 р.

Для студентів-учасників програми «Мобільний студентський квиток» діяла спеціальна пропозиція. Потрібно було зареєструватися в акції та здійснити будь-які купівлі карткою Visa від ПриватБанку. Далі банк випадковим чином обрав 25 переможців, яким повернув 100% коштів, витрачених на купівлі в акційний період.

Одним з 25 щасливчиків став Дмитро Помогайбо. Як він сказав, свого часу зареєструвався для участі в акції та й забув про це, і коли прийшли на картку гроші, не відразу зрозумів, звідки вони з’явилися. Куди витратив несподівані скарби? Та віддав матері, зізнався Дмитро. Вітаємо переможця!

Нагадаємо, у СНУ ім. В. Даля реалізовано проект «Електронний мобільний студентський квиток». Університет, один з трьох українських ЗВО, впровадив його у співпраці з ПриватБанком, за погодженням з Міністерством освіти й науки України.

Мобільний студентський квиток являє собою додаток для смартфону, який надає здобувачеві вищої освіти можливість перевіряти актуальний розклад занять, отримувати повідомлення у випадку змін у розкладі, купувати пільгові квитки на потяг, не звертаючись до залізничних кас.

Для використання студентського квитка у мобільній формі у студента має бути смартфон, номер якого є фінансовим номером, зареєстрованим у Приватбанку (іншими словами, є картка Приватбанку, звичайна або віртуальна); встановлений додаток Privat24; номер студентського квитка.