Онлайн-церемонія для випускників програми Access

Учні дворічної програми малих стипендій з вивчення англійської мови Access у Сєвєродонецьку офлайн отримали сертифікати Посольства США, що засвідчують її успішне проходження. Програма реалізується за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

А напередодні, на онлайн-церемонії, були присутні аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Тімоті Коллінз, помічник Аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілія Шило, директор організації Project Harmony, Inc. в Україні Андрій Гайдамашко, начальник відділу міжнародних проектів і програм і координатор програми Access в Сєвєродонецьку Олена Середіна.

На початку заходу всіх присутніх привітали доценти кафедри германо-романської філології та перекладу навчально-наукового інституту міжнародних відносин Ірина Афоніна і Альона Бовт, які є викладачами програми Access. Вони наголосили, що проект Access є одним з найуспішніших освітніх проектів у місті і має велике значення для дітей з малозабезпечених і соціально вразливих родин, переселенців, дітей з інвалідністю, дітей учасників бойових дій, оскільки в сучасних умовах володіння англійською мовою відкриває безліч перспектив.

Потім до присутніх звернулися Тімоті Коллінз та Андрій Гайдамашко, які відзначили високий рівень реалізації проекту і відзначили, що участь у програмі Access відкриває для випускників великі можливості, адже досвід і знання, які вони отримали протягом двох років навчання, є важливими чинниками успіху в майбутньому. Свої відео-привітання надіслали тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та директор управління програм англійської мови Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США Джозеф Букбайндер.

Випускники отримали сертифікати, що засвідчують успішне завершення програми, і залюбки поділилися своїми враженнями, а також планами. До речі, усього мережа випускників Access налічує 531 тисячу молодих людей, з яких 150 тисяч – в Україні. Пишаємось, що ще одна група талановитої, креативної, активної і ініціативної молоді нашого регіону поповнила лави випускників програми.