Вікно можливостей, або День відкритих дверей онлайн

У СНУ ім. В. Даля вперше відбувся онлайн День відкритих дверей на платформі YouTube.

Перед заходом учасники отримали настанову і побажання плідного спілкування від ректорки університету Ольги Поркуян, а потім відповідальний секретар Приймальної комісії Євген Мазнєв розповів про особливості вступної кампанії 2020 та відповів на запитання вступників та їхніх батьків. Спілкування відбувалося у режимі стріму.

Запитання приймалися заздалегідь у Телеграмі і на адресу: call.snu.edu@gmail.com, а також у чаті трансляції. Запис трансляції можна переглянути тут.

Захід спільно організували і провели Приймальна комісія, відділ профорієнтації студентів і відділ по зв’язкам з громадськістю.

У зв’язку з тим, що надійшло багато запитань, і захід набув велику кількість позитивних відгуків, що свідчить про затребуваність контенту, було прийнято рішення продовжити проводити онлайн трансляції на різні актуальні теми вступної кампанії 2020.

Тема наступного стріму – вступ без паспорта, ЗНО, свідоцтва про повну загальну середню освіту через освітні центри «Донбас-Україна», «Крим-Україна».