Мемуари Джона Маккейна тепер є і в університеті

У СНУ ім. В. Даля відбулася передача мемуарів Джона Маккейна «Буремна хвиля» від Дипломатичної академії України та української громадської організації «Українське фулбрайтівське коло» при фінансовій підтримці посольства США в Україні.

Джон Маккейн – це яскравий політичний лідер, що виступав за демократію та права людини. «Буремна хвиля. Добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги» – його остання книга, яку він написав незадовго до своєї смерті. У ній дуже багато цікавого матеріалу про Україну, про участь автора у Революції гідності, про зустрічі з українськими політиками, про російську дезінформацію, про дві американські президентські кампанії, в яких він брав участь. А також про відносини з Бараком Обамою, Дональдом Трампом, Гіларі Клінтон.

«Мені здається, що ця книга може стати у нагоді для студентів, що вивчають міжнародну діяльність. І ми щиро тіщимося, що тепер ця книга є і в бібліотеці СНУ ім. В. Даля» – вважає Катерина Смаглій, представниця Дипломатичної академії України та української громадської організації «Українське фулбрайтівське коло».