Англійська мова – для школярів соціально вразливих груп населення Сєвєродонецька

У СНУ ім. В. Даля вкотре стартує безкоштовна дворічна «Програма малих стипендій з вивчення англійської мови посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program, скорочено Access). Оголошується прийом заявок від дітей віком 13-15 років, які хотіли б знати англійську мову.

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають або мають мінімальні знання англійської мови, безкоштовно поглибити свої знання, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхню культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Детальну інформацію про умови участі дивіться тут.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження (копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).

Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12. Щодо шкільної оцінки з англійської мови, то вона може бути і нижчою, ніж 8 балів: головне, бажання її вивчати!

3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію).

Таким документом може бути, наприклад, або довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення  особи/cім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом тощо. Малозабезпечені діти з родин переселенців, учасників АТО, з інвалідністю, багатодітних ї неповної сімей, особливо заохочуються подавати свої заявки на участь.

4) 2 фотографії розміром 3х4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

6) Рекомендаційні листи:

– від навчального закладу, у якому навчається кандидат,

– від вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

Зазначені документи надавати до 21.09.2020 р. за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, відділ міжнародних проєктів і програм, проспект Центральний 59а, ауд. № 223, Бовт Альона Юріївна (тел. 050-025-21-52) або Афоніна Ірина Юріївна (тел. 095-833-90-47) чи надсилати на електронну пошту philology302@gmail.com.

Після 21.09.2020 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.