Реалізація гранту іде за планом

У СНУ ім. В. Даля розпочато перший етап освоєння гранту «Підтримка дистанційного навчання для Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка східної України» (ERA). Проєктом передбачається придбання та встановлення обладнання та допоміжного програмного забезпечення для двох лабораторій дистанційного навчання (конференц-набори, ноутбуки, телевізор, проєктор, інтерактивна дошка) та надання 4 індивідуальних наборів для відеоконференцій та запису (конференц-набори та ноутбуки).

Як повідомлялося, з 1 серпня 2020 року в університеті діє цей. Кошторисна вартість та гранична сума контракту становить 608,705 гривень. Мета гранту полягає у підсиленні організаційно-технічного потенціалу університету для підтримки якісного дистанційного навчання для нинішніх та майбутніх студентів.

Планується отримання цього обладнання протягом листопада 2020 року. Наступними кроками буде оснащення двох лабораторій та навчання викладачів університету правильного та ефективного використання наданого обладнання для занять різного типу, змісту та функціональності.